کوتاه کردن موی سگ

لوازم کوتاه کردن موی سگ به شرطی که شما نحوه ی درست استفاده از آنها را بدانید میتواند کمک بزرگی باشد.

کوتاه کردن مو را برای سگ خود راحت و قابل تحمل کنید

شما باید سگ خود را به ماشین های مخصوص کوتاه کردن مو ی سگ از تولگی عادت دهید زیرا در سنین بالاتر بیشتر نسبت به کوتاه کردن مویشان مقاومت میکنند.

از دستگاه هایی برای کوتاه کردن موی سگ خود استفاده کنید که مخصوص حیوانات خانگی باشد و دقت کنید که هر چه صدای دستگاه بلندتر باشد,سگ میترسد.

نکاتی که قبل استفاده از این دستگاه ها باید در نظر بگیرید:

نژاد سگتان:

در باره ی نژاد سک خود در اینترنت تحقیق کنید و ببینید استاندارد موی او چیست.

شما میتوانید برای بار اول از آرایشگر سگ کمک بگیرید.

دستگاه کوتاه کردن مو را سالم نگه دارید:

تیغ های دستگاه را همیشه تییز نگه دارید زیرا تیغ کند موی سگ شما را میکشد و اگر اشتباهی کنید بدتر از تیغ کند به او صدمه میزند.تیغ دستگاه را بسته به جنس موی سگ خود انتخاب کنید.

درباره ی نحوه ی صحیح کوتاه کردن موی سگ تحقیق کنید و برای قسمت های مختلف برن او از تیغ های متفاوت و مخصوص استفاده کنید.هرچه تنوع تیغ بیشتر باشد کوتاه کردن مو ی سگ آسان تر و درست تر است.

دستگاه را روغنی نگه دارید:

روغن زدن به دستگاه و چرب نگه داشتن آن از گرم شدن بیش از حد به هنگام استفاده جلوگیری میکند.تیغ های دستگاه میتواند به اندازه ای داغ شود که پوست سگ شما را بسوزاند پس از موادی برای خنک نگه داشتن آن استفاده کنید و دقت کنید که این مواد لابه لای موی سگ شما مالیده نشود.

از دستگاه درست استفاده کنید:

دقت داشته باشید که در حین کوتاه کردن موی سگ خود چند دقیقه به دستگاه خود استراحت دهید تا خنک شود و یا میتوانید از اسپری های مخصوص استفاده کنید.با داشتن تیغ یا حتی دستگاه اضافه شما میتوانید سریع تر موی سگ خود را کوتاه کنید.

قبل از کوتاه کردن:

قبل از کوتاه کردن دقت داشته باشید که موی سگ شما شونه شده و بدون هیچ گره ای باشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.