بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی پایتخت

aparat
بهترین بیمارستان دامپزشکی تهران
بیمارستان دامپزشکی پایتخت

شستن سگ مخصوصا وقتی که از آب و خیس شدن بترسد میتواند خیلی سخت باشد.خیلی از صاحبان سگ استفاده از شامپوی خشک را به جای شامپوهای معمولی ترجیح میدهند.اگر سگ شما از آب و حمام میترسد و پوست حساسی دارد میتوانید از شامپوی خشک استفاده کنید.
شستن سگ میتواند کار پیچیده و سختی باشد اگر اندازه ی سگ شما متوسط یا بزرگ باشد.خیلی سگ ها هنگام شستن عصبی و خشن میشوند و یا سعی در فرار میکنند.برای حل این مشکل میتوانید از شامپوی خشک استفاده کنید.شامپوی خشک چربی اضافه و بوی بد بدن سگ را از بین میبرد.
شامپوهای خشک به صورت پودر هستند که میتوانید بر بدن سگ خود بمالید.شامپوی خشک کثیفی و چربی را از موی سگ جذب میکند.استفاده از شامپوی خشک خیلی ساده است.پودر را بر بدن سگ بمالید مقداری صبر کنید و بعد با شانه کردن آن را از موی سگ خود خارج کنید.(میتوانید نحوه ی استفاده و مدت زمانی را که باید صبر کنید از روی بسته ی شامپو بخوانید.)

بعضی از سگ ها پوست حساسی دارند و ممکن است پوست آنها نسبت به شامپوهای معمولی واکنش نشان دهد و سگ شما به شامپو حساسیت داشته باشد.شامپو ی خشک علاوه بر اینکه برای سگ هایی که از آب میترسند و عصبی میشوند مناسب است میتواند برای سگ هایی که پوستی حساس دارند مناسب باشد.همچنین شامپوی خشک برای افرادی که وقت کمی برای شستن سگ خود دارند مناسب است و قیمت آن از شامپو های معمولی کمتر است.
در عین حال که شامپو های خشک انتخاب مناسبی هستند باید به موارد دیگری توجه داشته باشید.
سگ هایی که با شامپوی خشک شسته میشوند نسبت به سگ هایی که با شامپوی معمولی شسته میشوند کمتر تمییز میشوند.شامپوی معمولی پوست سگ را کاملا تمییز میکند ولی شامپوی معمولی نمیتواند پورست را کاملا تمییز کند و ممکن است با برای پوست سگ مشکلاتی ایجاد شود پس بهتر است بعد از 4 بار حمام با شامپوی خشک سگ خود را با شامپوی معمولی بشورید.
شامپوهای خشک در کیفیت متفاوت اند.بعضی ها بینی,چشم و دهان سگ شما را اذیت میکنند یا پودر های سفیدی در موی او باقی میگذارند.
شامپوی خشک میتواند راه حل مناسبی برای سگ های عصبی و ترسو و یا صاحبانی که وقت کمی برای حمام سگ خود دارند باشد ولی نمیتوانند جای شامپوی معمولی را کاملا بگیرند.

پیام بگذارید