بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی پایتخت

aparat
بهترین بیمارستان دامپزشکی تهران
بیمارستان دامپزشکی پایتخت

بزاق دهان سگ ها بر روی وسایل خانه مخصوصا مبلمان لک ایجاد میکند.برای پاک کردن این گونه لک ها از نکات زیر استفاده کنید.
جنس وسیله ای که میخواهید تمییز کنید
اول مطمئن شوید که مبل یا وسیله ای که میخواهید تمییز کنید از چه جنسی است.اگر در تمییز کردن اجسامی که از microfiber یا نخ هستند آب زیادی استفاده کنید لک دیگری اضافه میشود و همچنین تمییز کردن مبل های چرمی بدون آسیب رساندن به آن کار ساده ای نیست.
امتحان کردن
قبل از استفاده از مواد شوینده و شوینده های خانگی با امتحان کردن آن در یک ناحیه ی کوچک مطمئن شوید پارچه کم رنگ نمیشود.ماده ی شوینده را بر قسمتی از مبل که در دید نیست امتحان کنید و بعد از 24 ساعت چک کنید تا متوجه شوید که شوینده رنگ پارچه را میبرد یا نه.در صورت اینکه به پارچه آسیب نرسیده باشد میتوانید با خیال راحت لک ناشی از بزاق دهان سگ را پاک کنید.در غیر این صورت از شوینده ی متفاوتی استفاده کنید.
مواد شوینده ی پیشنهادی
لک ناشی از بزاق دهان سگ به راحتی با شامپوی بچه پاک میشود.شما میتوانید 1 قاشق چایی خوری الکل را بر پارچه ی خیس بریزید و با آن لک را پاک کنید.الکل آنزیم های داخل بزاق را میشکند و لک به راحتی پاک میشود.
خیلی از مواد شوینده به راحتی لک ها را از وسایل خانه پاک میکنند ولی برای سگ شما سمی هستند.
جلوگیری از لک شدن ها بعدی
برای جلوگیری از لک شدن دوباره ی مبل میتوانید از کاور های ضد آب استفاده کنید و این گونه مبل خود را سالم نگه دارید بدون اینکه سگ خود را از جای مورد علاقه اش تبعید کنید.

پیام بگذارید