بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی پایتخت

aparat
بهترین بیمارستان دامپزشکی تهران
بیمارستان دامپزشکی پایتخت

سگها معمولا عاشق بازي كردن هستند . آنها دنبال توپ ميكنند .طناب را ميجوند وهمراه شما راه ميروند و …بعد از يك روز بلند سگتان احتياج به كمي استراحت و خواب دارد. او به يك مكان نرم و دنج براي خواب احتياج دارد براي يك خواب خوب آنها به يك رختخواب احتياج دارند . اين مقاله به شما ياد ميدهد كه چگونه براي او تختخواب انتخاب كنيد.

1- يك فروشگاه خوب انتخاب كنيد . از مكاني كه در مورد مراقبت و سلامت از حيوانات اطلاعي ندارند خريداري نكنيد . و حتي ميتوانيد اگر زمان لازم يا انرژي براي رفتن نداريد از خريد اينترتي استفاده كنيد.

2- از كارمند آنجا تقاضاي كمك كنيد كاركنان فروشگاه به شما كمك خواهند كرد . به آنها دقيقا آنچه را كه دنبال آن هستيد بگوييد . حتما در مورد نوع مخصوص تخت كه براي استخوانبندي هاي مختلف و استاندارد است بگوييد. با وجود اين راهنمايي ها آنها قادرند به شما براي يافتن تخت حيوان كمك كنند.
3-تنوع تختخوابها را نگاه كنيد. هر كدام كه دوست داريد را بگيريد .آيا آنها تخت پر سرو صدايي است يا پر پيچ و خم است يا سفت و محكم است؟ آيا آنطور كه شما ميخواهيد زيبا طراحي شده؟ اندازه آن براي سگ شما خوب است؟ اگر با سليقه شما مطابقت داشت جلو برويد و آن را خريداري كنيد و اگر نه باز هم جستجو كنيد.

4- قبل از اينكه آن را خريداري كنيد به قيمت آن نگاه كنيد .آيا قيمتش معقول است؟ اگر جوابتان مثبت است پس پول را از كيف خود در بياوريد و آن را خريداري كنيد
5-به خانه برويد و بگذاريد سگتان از تخت جديد خود لذت ببرد.

پیام بگذارید