بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی پایتخت

aparat
بهترین بیمارستان دامپزشکی تهران
بیمارستان دامپزشکی پایتخت

سگ ها هم مثل انسان ها تولد دارن بله همان دوست های خوب و با وفای شما.از این فرصت استفاده کنید تا عشقی رو که به شما میورزند جبران کنید.
در نظر داشته باشید که سگ شما متوجه نمیشود روز تولدش است.فقط فکر میکند کار خوبی انجام داده که توجه شما را برای آن روزدارد.اینکه سگ شما نمیداند تولد یعنی چی دلیل نیست که برایش جشن نگیرید.

تولد سگ شما باید با بازی مورد علاقه ی او شروع بشود.مثلا اگر سگ شما پیاده روی دوست دارد اورا با خود به یک پیاده روی فراموش نشدنی در طبیعت زیبا ببرید یا اگر سگ شما توپ بازی دوست دارد با او حسابی توپ بازی کنید.سختی کار اینجاست که اگر سگ شما تنبل باشد باید او را برای بازی به هیجان آورید قبل از اینکه دوباره تنبل شود.

بعد از این همه بازی و کمی استراحت میتوانید دوست های سگ خود را دعوت کنید و برای آنها غذای خاصی درست کنید.خیلی ها روز تولد سگشون با اینکه غذای انسان برای سگ مناسب نیست استیک سرو میکنند ولی شما میتوانید غذای جدید خوشمزه تری به او بدهید یا در کنار غذاشون کمی برنج بریزید.

دسر بهترین قسمت مهمونی هست.شما میتوانید دستورهای پخت کیک سگ هارو از اینترنت پیدا کنید و حتی غالب های به شکل استخوان و … پیدا کنید.

دوست های خوب شما لیاقت توجه سالی 1 بار شما را دارندواگر نمیدانید تولد سگ شما چه روزیست میتوانید روزی را انتخاب کنید و هر سال آن روز را با سگتان جشن بگیرد و به او نشان دهید چقدر دوستش دارید.

پیام بگذارید

X