بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی پایتخت

aparat
بهترین بیمارستان دامپزشکی تهران
بیمارستان دامپزشکی پایتخت

زمانیکه صاحب سگ می شوید، تمیز نگاه داشتن خانه هرگز آسان نیست. از ریزش موی سگ گرفته تا پنجه های کثیفی که روزانه با آن مواجه اید.

هر چه تعداد حیوان خانگی شما بیشتر باشد، وظیفه و کار شما بیشتر است. بنابراین ما چند راه سریع و آسان را برای تمیز نگاه داشتن خانه به شما توصیه می کنیم.

1.فکر داشتن مبلمان سفید را از ذهنتان بیرون کنید. این مساله در مورد دیوارها، نیمکت، تخت و بالش ها نیز صادق است. همه سگها کثیف می شوند و ریزش مو نیز در همه آنها طبیعی و متداول است. بنابراین استفاده از رنگهای تیره مانند قهوه ای سوخته گزینه مناسبتری برای شما است.

2. استفاده از کوسن، قالیچه و گلدان برای پوشانیدن لکه های بجا مانده در خانه نیز ایده جالبی است.

3. به هنگام مرتب کردن تخت، پتو، ملحفه را زیر تشک یا داخل کشو قرار دهید. در صورتیکه سگ شما فعال و بازیگوش، احتمالاً به روی تخت پریده و احتمال خرابکاری و بهم ریختگی وجود دارد، خصوصاً در صورتیکه شما در منزل حضور نداشته باشید.

4. تمامی وسایل شخصی خود را اعم از لباس، کفش، لوازم التحریر را به منظور پیشگیری از جویدگی توسط سگ دور از دسترس و داخل کمد یا دراور قرار دهید.

5. . محل لک و آلودگی توسط سگ را سریعاً تمیز کنید. روزانه پیش زمانی را برای تمیز کردن لکه ها و جارو کردن موهای سگ در نظر بگیرید. بدین ترتیب شما مجبور نخواهید بود که هر چند مدت یکبار زمان طولانی را صرف تمیز و مرتب کردن خانه کنید. جاروهای آب و خاک نیز گزینه مناسبی برای کمک به شما می باشد.

فراموش نکنید که پاکیزگی هر یک از ما، صاحبان حیوان خانگی در ارتقای فرهنگ نگهداری حیوانات نقش مهمی را ایفا میکند.

پیام بگذارید

X