بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی پایتخت

aparat
بهترین بیمارستان دامپزشکی تهران
بیمارستان دامپزشکی پایتخت

در صورتی که همیشه سگتان را برای گردش با ماشین به بیرون میبرید باید وسایلی را نیز برای امنیت و راحتی سگ در اتومبیل تهیه کنید .

محفظه حمل سگ

 بسیاری از دامپزشکان پیشنهاد میکنند که همیشه در اتومبیل سبد حمل سگ را به همراه داشته باشید . سگ در محفظه حمل خود احساس امنیت و آرامش میکنند و میتواند در آن با آسودگی خیال بخوابد . یکی دیگر از مزایای محفظه های حمل این است که هنگام ترمز کردن سگ به آسیب نمی بیند . محفظه حمل برای سفر های طولانی با سگ در ماشین لازم است .

کمربند ایمنی

 تنها انسان ها نیستند که به بستن کمربند ایمنی نیاز دارند ! کمربند ایمنی امنیت سگ شما را در هنگام مسافرت با اتومبیل تامین میکنند . کمربند های ماشین شما برای حیوانات خانگی مناسب نیستند ، برای همین بهتر است کمربند های ایمنی که مخصوص حیوانات ساخته شده اند را تهیه کنید و مطمئن شوید که هنگام بستن آنها به سگ فشار نمی آید و او فضای کافی برای حرکت را در اختیار دارد . در صورتی که سگ خود را در محفظه حمل میگذارید به خرید کمربند ایمنی احتیاجی نیست .

پتو

 همیشه برای سگتان چند پتوی کوچک به همراه داشته باشید ، پتو ها باعث میشوند سگ احساس راحتی و گرما کند . گاهی اوقات دمای داخل اتومبیل که برای شما مناسب به نظر می آید برای سگ پایین است ، به همین دلیل بهتر است روی سگ خود را با پتو بپوشانید .

خوراکی های تشویقی

 در صورتی که سگ شما به تشویقی ها علاقه دارد حتما آنها را در اتومبیل به همرا داشته باشید ، زیرا ممکن است سگ در هنگام ماشین سواری سر و صدا کرده و یا بی حوصله شود . چند مدت یکبار برای تشویق سگ برای آرام و خوب بودن به او خوراکی بدهید .

شیرینی های زنجبیلی

 بعضی سگها در هنگام ماشین سواری حالت تهوع پیدا میکنند ، زنجبیل حالت تهوع را کاهش می دهد و سگ را آرام تر نگه میدارد . پیش از حرکت و در هنگام سواری با اتومبیل به سگ چند شیرینی زنجبیلی بدهید .

دستمال های کاغذی و مرطوب

 به همراه داشتن دستمال کاغذی و مرطوب برای تمیز کردن تهوع و یا اتفاقات احتمال دیگر لازم است . دستمال های مرطوب حاوی نرم کننده پوست نیز برای سگ مناسبند زیرا گاهی روشن بودن کولر اتومبیل موجب خشکی پوست سگ میشود .

ظرف آب

 همیشه در هنگام گردش با اتومبیل آب کافی برای سگ به همراه داشته باشید . بعضی سگها تنها در ظرف آب خود آب می نوشند ، به همین دلیل بهتر است یک ظرف آب مخصوص اتومبیل برای سگ تهیه کنید .

پیام بگذارید