بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی پایتخت

aparat
بهترین بیمارستان دامپزشکی تهران
بیمارستان دامپزشکی پایتخت

نزدیک به 98 ٪ سگ ها از بیماری پریودنتال رنج می برند. این شکل از بیماری های لثه می تواند به دیگر عوارض جسمی جدی منجر شود. به بهتر است برای شروع معمول دندان سگ هایتان را مرتب مسواک زده و چک کنید.مسواک زدن به منظور جلوگیری از رخ می دهد،

پیشگیری از این بیماری:
مهمترین راه برای پیشگیری از این بیماری مسواک زدن برای سگ است.شما می توانید با خریدن مسواک و خمیر دندان مخصوص سگ این کار را اغاز کنید.برای شروع باید به ارامی مسواک را روی دندان سگ بکشید.مراقب باشید که مسواک لثه سگ را زخم نکند.شما می توانید از مسواک ماساژور لثه نیز برای ماساژ و تمیز کردن لثه سگ استفاده کنید.
روش استفاده از مسواک برای سگ ها:برای شروع سگ خود را در کنار خود بنشانید.بعد از زدن خمیر دندان روی مسواک اجازه دهید تا سگ خمیر دندان را بو بکشد.شما باید بفهمید که سگتان کدام مزه خمیر دندان را بیشتر دوست دارد.شما می توانید در هفته 4 بار دندان های سگتان را مسواک بزنید.
توجه:اگر دندان های سگ خود را مرتب مسواک نزنید لثه سگ شما به مسواک عادت نکرده و هروقت که برای او مسواک بزنید ممکن است لثه او خونی شود.همچنین با نزدن مسواک برای سگتان ,حیوان ممکن است به انواع بیماری های لثه مبتلا گردد.

پیام بگذارید