بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی پایتخت

aparat
بهترین بیمارستان دامپزشکی تهران
بیمارستان دامپزشکی پایتخت

اگر شما توله سگی دارید که عاشق بازی های پرجنب و جوش و پریدن است تکه های پارچه و پشم را بردارید و برای سگ خود یک اسباب بازی طنابی بسازید.شما برای این کار به پشم و نوار زیادی احتیاج ندارید.اگر شما تکه های پارچه را در دسترس خود ندارید من پیشنهاد می کنم به باقی مانده های کارهای دستی دیگر خود نگاه بیندازید.برای این کار می توانید از تکه پارچه هایی به طول 50 سانتی متر استفاده کنید.شما با درست کردن چندین اسباب بازی از این نوع می توانید این اسباب بازی ها را جانشین اسباب بازی های قدیمی کنید که توسط سگها خراب شده اند(در سگهای بزرگ) و هم چنین می توانید طرز استفاده این اسباب بازی را تغییر دهید و از آن طور دیگری (به شکلهای گوناگون)استفاده کنید.

نکته:سگ خود را همیشه نظارت کنید اگر او شروع به خراب کردن و تکه تکه کردن اسباب بازی کردن شما باید اسباب بازی را عوض کنید.
چیزهایی که شما نیاز دارید:نوار پشمی 3×40اینچ. اما برای یک سگ بزرگ ممکن است 2 برابر این مقدار نوار بخواهید.
1-پشم ها را جمع آوری کنید و نوارها را ببرید.پارچه ها را با هم میکس کنید و تکه ها را به هم گره بزنید تا اسباب بازی رنگارنگی درست کنید.

 2-سه یا شش نوار را به هم گره بزنید و نوارهارا در یک گره جمع کنید.سپس از آن نقطه تا پایین به صورت گیس آن را ببافید.

 3-برای اینکه این گره ها محکمتر و نوار محکمی داشته باشید در هنگام بافتن گیس گره ای که در بالای نوارهاست را بین 2 زانوی خود قرار دهید.بافتن گیس را تا زمانی که بلند تر از اندازه ی اسباب بازی شود ادامه دهید

 4- انتهای پارچه ها و پشم ها را به هم گره بزنید تا این اسباب بازی تمام شود!اگر مایلید به دوست خود مکانی برای چنگ زدن بدهید ته نوارها را به هم گره بزنید تا جایی برای چنگ زدن او وجود داشته باشد.

حالا با دوست پشمالوی خود بازی کنید!وبه یاد داشته باشید این اسباب بازی تا زمانی که با آب دهان و چنگ های سگ خراب نشده قابل استفاده و شستشو است و دوباره بعد از شستشو به حالت اولیه خود بازمی گردد.

پیام بگذارید