بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی پایتخت

aparat
بهترین بیمارستان دامپزشکی تهران
بیمارستان دامپزشکی پایتخت

سفر با حیوان خانگیتان میتواند تجربه ی لذت بخشی باشد.چه راه خوبی برای شما و حیوانتان وجود دارد که مناطق جدیدی را ببینید و ماجراجویی کنید؟قبل از اینکه به سفر برید باید خودتان را آماده کنید و چون حیوانتان نمیتواند آمادگی های لازم را انجام دهد شما باید این کار را برای او بکنید.
وضعیت حیوان خود را کنترل کنید.
شما باید قبل از سفر متوجه وضعیت جسمی حیوان خود باشید. باید به دامپزشک مراجعه کنید تا از سلامتی حیوان خود مطمئن شوید.تمام واکسن های لازم حیوان خود را بزنید.حیوانات مریض حامله کم سن یا پیر نباید به سفر بروند و شما باید فرد مناسبی را برای نگهداری از او پیدا کنید.
ماشین سواری.
وقتی شما با ماشین به سفر میروید باید حیوان خود را در باکس مخصوص بگذارید یا از کمربند مخصوص استفاده کنید.به حیوان خود اجازه ندهید سر خود را از ماشین بیرون ببرد. علاوه بر خطر ناشی از برخورد اجسام به سر حیوان ممکن است حیوان شما احساس مریضی کند.اگر هوا گرم است حتما کولر ماشین را روشن کنید.
وقتی رانندگی میکنید حتما باید چند بار توقف کنید تا حیوان شما دستشویی بکند.هیچ وقت نگذارید حیوانتان مدت زیادی در ماشین تنها بماند.حتی در زیر سایه(سایه با گذشت زمان حرکت میکند.)ممکن است ماشین داغ شود و حیوان شما مشکل پیدا کند.
در زمان سفر حیوان خود را آزاد نگذارید زیرا ممکن است به سمت خیابان برود یا گم شود.
وسایلی که برای حیوانتان باید همراه داشته باشید.
غذا:در هنگام سفر نباید مارک غذای حیوان خود را تغییر دهید.پس اگر مطمئن نیستید که غذای مورد نظر در مقصد پیدا میشود حتما غذای حیوان خود را از قبل تهییه کنید.
آب: حتما 2 یا 3 گالن آب با خود همراه داشته باشید.
دو بند قلاده و یک قلاده ی اضافی.
عکس حیوان:گاهی وقت ها ممکن است حبوان شما گم شود.پس عکسی از او همراه داشته باشید تا شاید در صورت نیاز برای شما کمکی باشد.
اسباب بازی.
وسایل کمک های اولیه.
برس و شونه ی حیوان.

پیام بگذارید

X