بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی پایتخت

aparat
بهترین بیمارستان دامپزشکی تهران
بیمارستان دامپزشکی پایتخت


از گربه و کامپیوتر خود با اقدامات احتیاطی ساده محافظت کنید.
اگر در خانه هم گربه و هم کامپیوتر دارید، مراحل زیر را دنبال کنید و محیطی امن برای کار و محیطی امن برای گربه خود به وجود بیاورید.

1-سخت افزار و لوازم جانبی کامپیوتر خود را طوری انتخاب کنید که بتواند وزن گربه بالغ را تحمل کند. از قطعات شکننده و نوک تیز اجتناب کنید و در حد امکان اجزای کم وزن را از دسترس دور کنید.

2-صفحه کلید، موس و بخش های دیگر را سعی کنید در قفسه های مخصوص (میز کامپیوتر های قفسه دار برای کیبورد و موس) قرار دهید تا از چنگالهای تیز و حمله های احتمالی به این وسائل جلوگیری کنید.

3-از چاپگر ها و اسکنر هایی استفاده کنید که محل نگهداری کاغذ آنها داخلی است و کاتریژهای آن در داخل دستگاه قرار دارد. همیشه قبل از خروج از اتاق پرینتر و اسکنر خود را خاموش کنید.

4-کابل های الکتریکی را مخفی، ایمن و اضافات را دسته کنید و ببندید.

5-میزکار خود را به هرطریقی که تنظیم می کنید، دقت کنید مسیرهای عبور هوا برای فن های دستگاه را مسدود نکنید و مناطقی امن برای عبور هوا در اطراف محیط “کیس” خود ایجاد کنید.

6-از موس پدهایی با سطح صاف استفاده کنید تا بتوانید آن را به راحتی تمیز کنید، و از روکش های پلاستیکی مخصوص صفحه کلید استفاده کنید تا از ورود هرگونه موی گربه به آن جلوگیری کنید.

7-زمانی که شما با کامپیوتر فاصله دارید سعی کنید تمام نرم افزارهای مهم را ذخیره کنید و ببندید، زیرا ممکن است زمانی که شما نیستید پیشی عزیزتان آن را برایتان ویرایش کند.

پیام بگذارید