بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی پایتخت

aparat
بهترین بیمارستان دامپزشکی تهران
بیمارستان دامپزشکی پایتخت

بعضی از صاحبان گربه بشدت روی برخی از حرکات و عادات گربه هایشان حساسیت دارند و دوست دارند علت انها را بدانند .اگر گربه ی شما از روی عادتش روی شما دراز میشکد یا بقولی شما را به یک نیمکت انسانی تبدیل کرده است ،ادامه مطلب به شما کمک میکند تا دلایل این حرکت را متوجه شوید :

پیدا کردن مکانی دنج و نرم

گربه ها موجوداتی بسیار باهوش و زیرک هستند،اگر گربه ی شما علاقه ی زیادی به اینجور مکان ها دارد و روی شما دراز میکشد بدان معناست که شما برایش گرم و لذت بخش هستید .

ابراز علاقه

 بسیاری از مردم گمان میکنند که گربه ها موجوداتی سوءاستفاده گر و خودخواه هستند ،این تصوری غلط است و هر دوست دار گربه ای میداند که انها نیز به صاحبانشان وابستگی شدیدی پیدا میکنند و به شیوه ی خودشان به انها ابراز علاقه میکنند .اگر گربه ی شما در روز به مقدار قابل توجهی روی شما دراز میکشد میواند این معنا را داشته باشد که دوست دارد به شما نزدیک باشد و علاقه ی خودش را به شما نشان دهد .

ابراز اعتماد کامل نسبت به شما

گربه ها موجوداتی بسیار محتاط اند و خیلی سریع به هر کسی اعتماد کامل را نمیکنند .این حرکت از سوی گربه میتواند بیانگر این باشد که گربه ی شما در کنارتان احساس رضایت و ارمش کاملی دارند و دیگر پیوندی ناگسستنی میان شما برقرار شده است که جای خوشحالی بسیاری است .

به رخ کشیدن قدرت

 برخی از گربه ها برای نمایش قدرتشان بر روی سطحی دراز میکشند و با انجام حرکات نوسانی و کششی قدرت خود را به رخ دیگران میکشند ،اگر گربه ی شما رویتان چنین حرکاتی را انجام میدهد احتمالا همچنین پیامی را میرساند .

دیگر نشانه های عشق ورزی

 از انجایی که گربه ها برای ابراز علاقه و بیان حالت رضایت ،حرکات خاصی را انجام میدهند شما میتوانید با شناسایی این حرکات مفهوم این کار گربتان را بخوبی درک کنید ،از جمله این حرکات خر خر کردن ،بستن یا نیمه باز گذاشتن چشم ها ،پنجه کشیدن بر روی پاها یا بدنتان ،ارام پلک زدن و خمیازه همگی انها نشانه ی ابراز علاقه ی گربتان نسبت به شماست .

در نهایت بیشترین دلیل خوابیدن گربه بر روی شما میتواند بیان گر ابراز علاقه نسبت به شما ،داشتن اعتماد کامل نسبت به شما ،درخواست توجه ومحبت از شما و … باشد.

پیام بگذارید

X