بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی پایتخت

aparat
بهترین بیمارستان دامپزشکی تهران
بیمارستان دامپزشکی پایتخت

بهتر است برای شروع از دانه های خشک و مغذی بطور مخلوط استفاده کنید. من خودم شخصا از برنامه دکتر هاروی لذت میبرم که متشکل است از دانه ها و میوه ها موم عسل برای شاه پر و گرده گل ها ی رنگی و عطر دار که بخاطر آمینو اسید باعث درخشندگی پر هایش میشود همینطور سبزیجات که دارای کلسیم است .دکتر هاروی میگوید من خودم شخصا یکبار کاسکوی خودم را که به بیماری مزمن استخوان درد داشت را با مخلوط ماست و غلات روزی یکبار درمان کردم بعلاوه پس از مدت یک ماه دارای منقار بسیار درخشانی شد که خودم تعجب کردم. در ضمن طی تحقیقات مشخص شد که گرده گلها باعث میشود پرنده هرگز به پرکنی دچار نشود .در تمامی دانشکده هایی که در مورد بهترین برنامه ی غذایی طوطی سانان مطالعه میشود دادن گرده گل به طور مداوم به طوطی مشهور به غذای سوپر است.

در اینجا لازم به ذکر است بگویم بیشتر از 90 درصد کاسکو ها از کمبود کلسیم رنج میبرند. کلم بروکلی برگ درخت شلغم خود شلغم و انواع کلم ها چغندر اسفناج کلم چینی هویج و گیاه قاصدک زرد آلو انجیر کاسنی فرنگی سرشار از کلسیم است . از دیگر غذاهایی که باید به حد وفور جایگزین شود نخود لوبیا چیتی جعفری و دانه های درشت هستند.این حقیقتی است که بهتراست حبوبات بطور جوانه در دسترس کاسکو قرار بگیرند اما این نکته قابل توجه است که همیشه احتیاط را رعایت کنید و برای جلوگیری از آنزیم های مخرب سیستم گوارشی همه نوع حبوبات را بپزید!!! بهتر است همیشه پوست تخم مرغ پخته را در غذایش خرد کنید .بادام گردو فندوق کنجد جو دو سر بسیار توصیه میشود . میتوانید انواع میوه های خشک شده و سبزیجات را خرد کرده و چند وعده در روز در اختیارش قرار دهید . کاسکو ها معمولا عاشق غذاهای خشک و عطر دار هستند مثل ذرت. مهمترین نکته این است که هرچه غذای آنها رنگی تر باشد بیشتر از نظر بصری مجذوب آن شده و استفاده میکنند.

صدف خوراکی تکه های استخوان خرد شده البته پخته بدون نمک و روغن .
انبه موز نارگیل پوست مرکبات اناناس و کشمکش گلابی هلو بالاخص هلوی آمریکایی کدو تخم کدو دانه های درشت آفتاب گردان و تمام قسمت بلال باید هر هفته در برنامه غذایی گنجانده شود.

پیام بگذارید