بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی پایتخت

aparat
بهترین بیمارستان دامپزشکی تهران
بیمارستان دامپزشکی پایتخت


احتمالا ماکائوهای آبی و طلایی به عنوان محبوب ترین حیوانات خانگی بزرگ نگهداری میشوند.ماکائوهای آبی وطلایی به طور متوسط از برخی دیگر از ماکائوها اجتماعی،آرام و دوستانه هستند. آنها یکی از بهترین شخصیت های شناخته شده به طور کلی از تمام ماکائوها هستند. آنها را یاران شگفت انگیز و باهوش ،مشتاق برای یادگیری، مهربان و همچنین یک گوینده خوب از ماکائوها میدانند. با این حال مانند همه ماکائوهای بزرگ اگر به خوبی تربیت نشده باشندنوع آبی وطلایی آنها میتوانند پرخاشگر شوند. به این علت انها برای صاحبان با تجربه پرندگان بهترین هستند.

شما نیاز دارید که برای ماکائوهای آبی و طلایی خود درست وقتی او را به خانه میاورید محدوده ای محکم مشخص کنید. در غیر این صورت انها یاد میگیرند که فریاد بزنند،باتوجه به نیاز های خود شمارا گاز بگیرند.آبی و طلا بسیار باهوش و اجتماعی شناخته شده است. انها قطعا تربیت شدنی هستند. انها نمیتوانند بهترین تقلید را انجام بدهند اما شما میتوانید آنها را برای صحبت کردن ویادگیری آموزش دهید.منقار آنها بسیار قوی است طوری که یک گاز میتواند شما را به بیمارستان راهی کند. این پرندگان برای صاحبانی که اولین بار است پرنده دارند مناسب نیست. اگر شما مسئولیت گزش منقار بزرگ اورا بپزیرید،گاهی اوقات به جای اسباب بازی دادن به او زمان زیادی را صرف آموزش دادن او کنیدو خود با او بازی کنید، هزینه زیادی را مصرف او کنید صاحب مناسبی برای او هستید.

اسم: ماکائوهای آبی و طلایی (Blue and gold mocow)

منشا: آمریکای جنوبی و مرکزی

 هزینه به طور متوسط: 800-2000دلار

 طول عمر: 50 سال به طور متوسط

 سر و صدا: دارای صدای بلند اما کم سر و صدا

 مقدمات زندگی: با توجه به توانایی های صوتی و اندازه آنها باید قفسی مناسب باسایر لوازمات جانبی برای انها تهیه شود تا بتوانند در خانه نگهداری شوند.

توانایی: بسیار عالی- آنها میتوانند کارهای نمایشی و صحبت کردن را یاد بگیرند.

تعامل/ زمان مورد نیاز: این پرندگان احتیاج به توجه زیادی دارند و فریاد میزنندوبسیار پرخاشگر میشونداگر زمانی برای او نزارید و به او توجه نکنید.

خصوصیات: آبی و طلایی ها باهوش هستند. مهربان، کنج کاو، اجتمایی، بامحبت هستند. میتوانند پرخاشگر باشند و میتوانند پرهای خورا بکنند، به طور کلی هوش یک کودک 3 تا 8 ساله را دارند، محدوده عاطفیشان مثب یک کودک 2 ساله ست ،ممکن است برای به دست آوردن توجه شما کج خلقی کنند، شوخ طبع اند، میتوانند شما و دیگر اعضای خانوادتان (و حیوانات خانگی دیگر) را دست بندازند، به توجه زیادی احتیاج دارند،خیلی میتوانند خواستار باشند،باید با توجه به شلوغی ،اسباب بازی و آموزش نگهداری شوند. عاشق جویدن هستند، عاشق دوش گرفتن وآب بازی هستند، بعضی از آنها پر انرژی، اهل تفریح و بازی های پرسر و صدا هستند. بعضی از انها میتوانند تند و تیز و پرخاشگر باشند، بعضی از انها عاشق نوازش هستند.

غذا: آنها احتیاج به یک رژیم غذایی برای پرندگان بزرگ دارند.

لوازم مورد نیاز: آنها به تجهیزاتی برای پرندگان بزرگ احتیاج دارند.

پیام بگذارید