بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی پایتخت

aparat
بهترین بیمارستان دامپزشکی تهران
بیمارستان دامپزشکی پایتخت

نام:کانور کاکتوس

 سایز:25 س.م

 وزن بالغ:90-75 گرم

 طول عمر:بالای 35 سال

 دوران خوابیدن بر روی تخم:25 روز

 زمان پر و بال دراوردن:7 هفتگی

 رنگ در جوانی: رنگ کلی بدن هر دوجنس این گونه در این سن سبز/زرد سر انها قهوه ای کم رنگ میباشد.قسمت بالای سینه و صورت انها نیز قهوه ای است .انها دارای پایین سینه و شکمی نارنجی/زرد هستند.دم انها سبز و حلقه چشمان انها سفید رنگ است.انها دارای چشمانی نارنجی رنگ نیز میباشند.

رنگ در نوجوانی و جوجگی:انها در این سن دارای سری سبز رنگ و چشمانی قهوه ای رنگ و شکم و بالا سینه ای زیتونی رنگ میباشند .نوک بعضی از پرهای انها در این سن نارنجی رنگ است.

صدای انها:انها هنگام پرواز از خود صداهای گوشخراشی را درمیاورند.و میتوان گفت که هنگامی که مشغول به غذا خوردن هستند صدایشان کمی دلنشین تر و ارام تر است:)

ویژگی رفتاری: انها پرندگانی تقریبا پر سرو صدا و خجالتی هستند.انها به ارامی با صاحب خود خو میگیرند و میتوان انها را به همراه دیگر پرندگانی که خشن نباشند در یک محل نگهداری کرد به شرط اینکه فصل تولید مثل انها نباشد.

رژیم غذایی:شما میتوانید برای تغذیه انها از میوه هایی نظیر:سیب و گلابی و موز و پرتقال و میوه های کاکتوس و انار استفاده کنید که این موارد تقریبا 30 درصد از رژیم غذایی انها را پر میکند.همچنین میتوانید از سبزیجاتی مانند:هویج و کرفس و لوبیا سبز و …و دانه هایی مثل:دانه قناری و ارزن و شاهدانه و تخم افتابگردان و لوبیا پخته شده و پلت استفاده کنید.

علایق:انها حمام کردن را دوست دارند بنابراین از گذاشتن ظرف های اب با عمق کم دریغ نکنید:)همچنین برای سرگرم بودنشان میتوانید از میوه های درخت کاج و اسباب بازی های چوبی و نردبان و تاب و وسایلی که باعث سروصدا میشوند استفاده کنید.

پیام بگذارید