بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی پایتخت

aparat
بهترین بیمارستان دامپزشکی تهران
بیمارستان دامپزشکی پایتخت

سان کانر یک پرنده جذاب و خوش قیافه است که بومی بخش شمال شرقی جنوب امریکا است. آنها را می توان در بخش های متمایز از این سیاره مانند مکزیک، جنوب و مرکز امریکا و حتی در غرب هند دیده شده اند. . طوطی سان کانر خیلی باهوش،بسیار مهربان هستند و به طور کلی،پرنده های خوبی برای نگهداری میباشند.

معرفی طوطی سان کانر

عمر آنها در حدود 20 تا 25 سال است.

معرفی طوطی سان کانر

سان کانر یک پرنده کوچک از خانواده طوطیان است. آنها تنها در حدود دوازده اینچ طول از سر تا دم دارند. در سن 8 ماه پرهایشان میریزد.طوطی جوجه سان کانر با پر و بالی به رنگ سبز تیره است.طوطی های سان کانر بالغ از رنگ های مختلفی مثل سبز درخشان، طلائی، زرد، آبی و نارنجی پر ارایی شده اند.

معرفی طوطی سان کانر

سان کانر هرگز یک پرنده آرام نخواهد بود.انها در جیغ زدن بسیار معروف هستند.با این حال میتوان کاری کرد که کمتر فریاد بزنند.

معرفی طوطی سان کانر

طوطی های خورشیدی پرندگان بسیار فعال هستند و آنها نیاز به اتاقی برای پرواز و استفاده از انرژی مازاد خود دارند. آنها همچنین پرندگان بسیار اجتماعی بوده بسیار کنجکاو و اهل تفریح ​​و بازی بیش از حد می باشند. برخی از زمان دراوردن انها از قفس برای پرواز و کاوش و بازی ضروری است. علاوه بر فعالیت در خارج از قفس، قفس سان کانر باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا پرنده بتواند در ان فعالیت کند.

معرفی طوطی سان کانر

همانطور که قبلا ذکر شد، سان کانر عاشق بازی با اسباب بازی است.

معرفی طوطی سان کانر

اغلب آنها لذت میبرند از خوردن سیب، انگور، خربزه و پرتقال .

معرفی طوطی سان کانر

طوطی خورشیدی واقعا بسیار سرگرم کننده است و جای شگفتی نیست که سان کانر یکی از محبوب ترین پرندگان خانگی است.

پیام بگذارید