بیمارستان دامپزشکی شبانه روزی پایتخت

aparat
بهترین بیمارستان دامپزشکی تهران
بیمارستان دامپزشکی پایتخت

تمامی طوطیهای ما متولدین همینجا هستن و هرگز از غذاهای نامناسب و رنگی تغذیه نکردن طوطی های بزرگ به خوردن میوه و سبزیجات تازه و پخته شده , مخلوط حبوبات عادت دارن و جوجه های ما توسط غذاهای مخصوص تغذیه شده ان.

تغذیه دستی جوجه ها توسط ما بعد از 2 هفته شروع می شه یعنی بعد 2 هفته جوجه را از مادر جدا کرده و تازمانیکه مستقل شن توسط ما تغذیه می شن.ما هیچ وقت اجبار در کارمون نبوده و همیشه طبق میل و خواسته پرنده پیش می ریم مثلا اگر طوطی ما تا 3 ماهگی همچنان به تغذیه دستی علاقه داشته باشه ما انیکار رو انجام می دیم و هیچ وقت از شیوه های گشنگی دادن استفاده نکردیم..

همچنین هیچ پرنده ای تا زمانیکه خودش قادر به خوردن باشه اینجا رو ترک نمی کنه.یعنی فروش جوجه طوطی نداریم.

طوطیهای ما روزانه آبتنی می کنن و هفته ای یکبار حمام می شون.اینکار نه تنها برای شادابی و سلامت پرهای پرنده مفید است برای سلامتی شما هم فواید زیادی دارد اگر به پرها و کرک های پرنده آلرژی دارین با اینکار ریزش کرک ها و شوره ها بسیار کم خواهد شد.

طوطیها نوازش می شن باهاشون صحبت می کنیم و همینوطر بازی روزانه از برنامه های ماست.طوطی رو از قفس بیرون می یاریم و انکانات بازی و تمرین و تحرک در بیرون قفس رو براش مهیا می کنیم تا پرنده خوشحال و سلامت باشد.

همیشه به مشتریامون می گیم آموزش سخنگویی و آکوزشهای دیگه پرنده رو خوشحال می کنه چون باعث می شه شما رو پرندتون وقت بزارین و پرنده توجه لازم رو از خانوادش که شمایین دریافت کنه.

ما انواع طوطیها رو با هم اشنا می کنیم افراد جدید رو می یاریم تا طویها رو ببینن همینوطر سگهای کوچک و طوطی به شدت اجتماعی بار می یاد .من 4 فرزند دارم که همگی با کمک هم اینجا رو اداره می کنیم.

قبل تحویل پرنده حتما کوتاه شدن بالها و ناخن ها انجام می شه.

قبل خرید هر پرنده ای اطلاعاتتون رو افزایش بدین. حتی اگر تا به حال هزاران نوع طوطی داشتین باید بدونین هر طوطی با طوطی دیگه خصوصیات رفتاریش به کلی متفاوت است مثلا خصوصیات تغذیه و رفتاری مرغ عشق با عروش هلندی یا طوطی خاکستری شبیه نیست.

حتما مطمئن شین پرنده انتخابیتون با شرایط شما مطابقت داره مثلا اگر در آپارتمان کوچک زندگی می کنین ماکائو برای شما مناسب نخواهد بود و طوطی زندگی خوبی نخوهد داشت.

اکثر طوطیها عمر طولانی دارن پس باید همه گونه اطلاعات درباره اونها داشته باشین

من به همه کسانی که ازم سوال داشته باشن چه مشتری من باشن چه نه جواب می دم.حتما توصیه می کنم دامپزشک برای پرنده خودتون داشته باشین تا مواقع ضروری کمک بگیرین.
 

پیام بگذارید