لوازم ضروری برای اتومبیل کسانی که سگ دارند

در صورتی که همیشه سگتان را برای گردش با ماشین به بیرون میبرید باید وسایلی را نیز برای امنیت و راحتی سگ در اتومبیل تهیه کنید .

محفظه حمل سگ

 بسیاری از دامپزشکان پیشنهاد میکنند که همیشه در اتومبیل سبد حمل سگ را به همراه داشته باشید . سگ در محفظه حمل خود احساس امنیت و آرامش میکنند و میتواند در آن با آسودگی خیال بخوابد . یکی دیگر از مزایای محفظه های حمل این است که هنگام ترمز کردن سگ به آسیب نمی بیند . محفظه حمل برای سفر های طولانی با سگ در ماشین لازم است .

کمربند ایمنی

 تنها انسان ها نیستند که به بستن کمربند ایمنی نیاز دارند ! کمربند ایمنی امنیت سگ شما را در هنگام مسافرت با اتومبیل تامین میکنند . کمربند های ماشین شما برای حیوانات خانگی مناسب نیستند ، برای همین بهتر است کمربند های ایمنی که مخصوص حیوانات ساخته شده اند را تهیه کنید و مطمئن شوید که هنگام بستن آنها به سگ فشار نمی آید و او فضای کافی برای حرکت را در اختیار دارد . در صورتی که سگ خود را در محفظه حمل میگذارید به خرید کمربند ایمنی احتیاجی نیست .

پتو

 همیشه برای سگتان چند پتوی کوچک به همراه داشته باشید ، پتو ها باعث میشوند سگ احساس راحتی و گرما کند . گاهی اوقات دمای داخل اتومبیل که برای شما مناسب به نظر می آید برای سگ پایین است ، به همین دلیل بهتر است روی سگ خود را با پتو بپوشانید .

خوراکی های تشویقی

 در صورتی که سگ شما به تشویقی ها علاقه دارد حتما آنها را در اتومبیل به همرا داشته باشید ، زیرا ممکن است سگ در هنگام ماشین سواری سر و صدا کرده و یا بی حوصله شود . چند مدت یکبار برای تشویق سگ برای آرام و خوب بودن به او خوراکی بدهید .

شیرینی های زنجبیلی

 بعضی سگها در هنگام ماشین سواری حالت تهوع پیدا میکنند ، زنجبیل حالت تهوع را کاهش می دهد و سگ را آرام تر نگه میدارد . پیش از حرکت و در هنگام سواری با اتومبیل به سگ چند شیرینی زنجبیلی بدهید .

دستمال های کاغذی و مرطوب

 به همراه داشتن دستمال کاغذی و مرطوب برای تمیز کردن تهوع و یا اتفاقات احتمال دیگر لازم است . دستمال های مرطوب حاوی نرم کننده پوست نیز برای سگ مناسبند زیرا گاهی روشن بودن کولر اتومبیل موجب خشکی پوست سگ میشود .

ظرف آب

 همیشه در هنگام گردش با اتومبیل آب کافی برای سگ به همراه داشته باشید . بعضی سگها تنها در ظرف آب خود آب می نوشند ، به همین دلیل بهتر است یک ظرف آب مخصوص اتومبیل برای سگ تهیه کنید .

ارتباط با ما

 

 آدرس

  • تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، نرسیده به اتوبان یادگار امام، پلاک 131

 

 تماس

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 88368585

 

اینستاگرام